Značky

Novinky

52 položiek

Výrobca:

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Kulinárske pomôcky a bytové doplnky v našom sortimente tvoria značky:

ASA SELECTION

- nemecká firma ASA Selection je tradičným výrobcom širokého sortimentu bytových doplnkov od kuchyne, cez jedálenské servisy, kávové sety, misy, až po kvetináče a vázy. Ich spoločným menovateľom sú moderný design, originalita a kvalitné spracovanie.

x

BLOMUS

- bytové doplnky tejto firmy tvoria luxusné produkty v špičkovej kvalite a veľmi moderným designom. Vybrali sme pre vás nerezové doplnky do kuchyne, kúpeľne a na wc. Dekoratívne predmety tejto rady na vás dýchnu jednoduchosťou tvarov, ktoré dnes vytvárajú moderný vzhľad domácnosti.

d

 

BROSTE

- svietniky, hrnčeky, čajové konvičky, dózy, misky a ďalšie produkty dánskeho designu vás prekvapia svojou jednoduchosťou a jemným designom.

aa

 

UMBRA

- kanadská firma vyznačujúca sa tromi slovami design, kvalita, funkčnosť.

dd

 

SASS&BELLE

- je mladá londýnska značka založená v roku 2009, ktorá ponúka zábavné a kreatívne bytové doplnky a darčeky pre všetky vekové kategórie. Pomenovaná bola po dcérach zakladateľov Saskie a Belle a ich mottom je "pre malé veci v živote". Svojimi výrobkami sa snaží vykúzliť úsmev na tvári svojimi originálnymi a "šťastnými" vzormi a to všetko za dostupné ceny.

 ss

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info