Konvica na čaj LAINE BLANCHE 1.4l

Konvica na čaj LAINE BLANCHE 1.4l

Konvica na čaj LAINE BLANCHE 1.4l od spoločnosti ASA Selection

36,50 € s DPH

Výrobca: ASA Selection

Krásna biela kanvica na čaj s reliéfom, zo série Laine Blanche z kolekcie Dining, od popredného výrobcu keramiky, porcelánu a bytových dekorácii ASA Selection.

Motto dizajnérov série Laine Blanche znie: " pletené veci sú opäť v kurze" a tak sa stalo, že jemnosť vlny ich inšpirovala, vytvoriť jednu s najkrajších sérii pre ASA Selection.

Kanvica o objeme 1,2 l  s nádherným reliéfom uprostred je vyrobená z kvalitného porcelánu.

 

Táto konvica poteší všetkých čajíčkárov. Naplňte sitko konvičky sypaným čajom, nalejte do nej horúcu vodu a užite si vašu vlastnú súkromnú čajovú chvľku. Vnútri konvice nájdete čajové sitko pre pohodlné servírovanie.

 
Materiál: porcelán
Rozmery: 1,2 l
Farba: biela s reliéfom


Kolekcia Dining ponúka všetko, čo potrebujete ku kvalitnému a príjemnému stolovaniu. Sortiment zahŕňa nielen jedálenské servisy, z ktorej pochádza aj séria LAINE BLANCHE, najrôznejších tvarov a farieb, ale aj praktické doplnky, akými sú napríklad dózy na ocot a olej, soľničky a koreničky, misy a podnosy, etažéry, mažiare či krásne PVC prestieranie, ktoré ochráni a rozjasní Váš stôl.
Široká je tiež ponuka čajových súprav, šálok na kávu a hrnčekov, ktoré sa často ponúkame vrátane darčekového balenia.
Najčastejšie používanými materiálmi kolekcie Dining sú porcelán a jemný kostný porcelán - takzvaný fine bone china, ale aj PVC, sklo, nerez alebo bridlica.

.


 

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info