BUNGEE MICRO CASE

BUNGEE MICRO CASE
BUNGEE MICRO CASE
Výrobca: Umbra
Kód produktu: 716
Dostupnosť: Skladom
Cena: 0,00€

v hodnote 6,50 €

 

Poznáte ten pocit keď nemôžete nájsť vo svojej kabelke, taške, batohu kľúče alebo dôležité poznámky? Či snáď miesto na rýchle odloženie drobných mincí aby ste ich mali vždy po ruke? Chcete si len tak vybehnúť von bez zbytočných tašiek či kabeliek a mať pritom vždy pri sebe to najdôležitejšie? Už sa nemusíte obmedzovať. Firma Umbra prišla s riešením priamo pre vás. Je nim BUNGEE MICRO CASE!

Toto miniatúrne puzdro, vďaka svojmu pevnému hliníkovému obalu, je presne to čo potrebujete, aby ste nielen ochránili svoje kľúče, mince, či snáď dôležite poznámky, ale mali ich vždy nenápadne pri sebe, nech už budete kdekoľvek.

Je moderné!
Je štýlové!
Je praktické!
Je malé!
Je bezpečné!


A vďaka špeciálne tvarovanému uzáveru, ku ktorému je pripojená elastická šnúrka, si ho dokonca môžete zavesiť aj na krk a nosiť tak svoj majetok kamkoľvek chcete!

Výrobca: Umbra

Farba: pink, tyrk., lime, čierna

Balenie obsahuje:
- 1 bungee mirco case

 

Umbra

Umbra

Umbra je špičková dizajnérska spoločnosť s viac ako tridsaťročnou tradíciou.

Vytvára originálne, moderný a cenovo dostupný dizajn pre každú miestnosť v domácnosti a svoje produkty distribuuje cez 25 000 obchodníkov vo viac ako 75 krajinách sveta.

Značka Umbra bola založená v roku 1979 v Toronte, keď sa priatelia z detstva Paul Rowan a Les Mandelbaum rozhodli spojiť svoje sily k vytváraniu vzrušujúcich výrobkov pre každodenný život, ktoré dokonale podčiarknu celkovú estetiku domova, počnúc papierovou okennou roletou: jednoduchú, štýlovú a dostupnú. Nič podobné vtedy na trhu nebolo.

O 29 rokov neskôr tvorí cenami ovenčený tím 30 dizajnérov z celého sveta - spolu s externými dizajnérmi slávnych mien - stále srdce a dušu značky Umbra, ktorá teraz celosvetovo má viac ako 250 vysoko kvalifikovaných odborníkov.

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: